Google Adwords Reklamları

Google reklamları ile belirlemiş olduğunuz hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşır, reklamlarınızı her zaman potansiyel müşterilere gösterirsiniz. Flenscon size bunu başarabilmeniz için işinizi anlar, reklamlarınızı titizlikle planlar. Olumlu etkisini hissedeceğiniz kampanyanızın sonuçlarını size raporlar ve en kapsamlı danışmanlığı verir.

Reklam Verin

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya stratejinizi uzmanına bırakın. Doğru iletişim dili, doğru hedef kitle ve doğru hassasiyetler çerçevesinde markanızın sosyal medya konumlandırmanızı birlikte mükemmel kılalım. Sosyal medya planlamalarınızı bize bırakın ve raporlarımızı inceleyin, sonuçlara hayran kalacaksınız!

Danışmanlık Alın

E-Dönüşüm

E-Dönüşümünü tamamlayamayan şirketler hayattta kalamıyor! Mevcut işinizi internete taşımak, e-ticaret yapmak, işinizde duyduğunuz özel yazılımları temin etmek ya da kurumsal internet sitesi ve mobil uygulamalara sahip olmak için sizi ve işinizi doğru anlayan, tecrübeli ekibimizle uçtan uca e-dönüşüm çözümleri sunuyoruz.

Danışmanlık Alın
call to action image

Hemen Başlayalım

TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Google Adwords Reklam Kampanyaları

Google reklamları ile belirlemiş olduğunuz hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşır, reklamlarınızı her zaman potansiyel müşterilere gösterirsiniz. Flenscon bunu başarabilmeniz için işinizi anlar, reklamlarınızı titizlikle planlar. Olumlu etkisini hissedeceğiniz kampanyanızın sonuçlarını size raporlar ve en kapsamlı danışmanlığı verir.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya mecralarında iletişiminiz sağlıklı yürütün. Yaratacağımız kampanyalarla satışlarınızı ve müşterilerinizin marka aidiyetini arttırın.

E-Ticaret

Ticaretteki cironuzu arttırmak mı istiyorsunuz? Ya da halihazırda bir e-ticaret sisteminiz var ama memnun değil misiniz? Flens Consulting ihtiyaçlarınıza en uygun yazılım çözülümleriyle uygun bedellerle e-ticaret dönüşümünüzü tamamlıyor. Yalnızca sistem altyapısı değil aynı zamanda e-ticaretin püf noktaları hakkında danışmanlık da veriyor!

Kurumsal Web Siteleri

Kurumunuzu yansıtan bir internet sitesi günümüzde olmazsa olmaz! En modern tasarımlarla size özel internet sitenizi kalite standartları çerçevesinde en rekabetçi fiyatlarla hazırlıyoruz.

SEO Optimizasyonu

Google ve Yandex gibi arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için yapmanız gereken çok şey var. Bunları sizin adınıza yapıyor ve sonuç alıcı hamlelerimizle size raporluyoruz.

Yazılım ve Mobil Uygulamalar

İhtiyacınız olan yazılım çözümleri ve mobil uygulamaları en modern teknolojilerle geliştiriyoruz.

Mutlu müşterilerimiz arasına bugün katılın, onlar gibi işinizi dijitalleştirerek büyütün.